FURNITURE / Chairs and Stools / Canapé 3945195

nr 394 5195

Canapé

Lenght: ()

1800-tal, ren.obj

1500

SEK 1800

Monday January 30 2006
at 16:00:00

Renässans
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.